• Title
  • Random

Lietuvos Respublikos Prezidentės dovana gimnazistams

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį mūsų gimnazijos mokiniai (vadovės Gitana Piktužytė ir Kristina Ežerskienė) sukūrė 1918 m. Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymo inscenizaciją „Diena, prikėlusi tautą naujam gyvenimui“.

Teatralizuotas prieš šimtą metų vykusio svarbaus dokumento pasirašymo momentas buvo užregistruotas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ ir sulaukė atgarsio. Gimnazistų iniciatyva buvo įvertinta ir išrinkta tarp geriausių. Kovo 2 dieną mokiniai ir jų mokytojos vyko į Prezidento rūmus, kur gimnazistai pristatė inscenizaciją ir buvo apdovanoti - Prezidentė iškilmingai įteikė valstybės Trispalvę.