• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Rugsėjo 10 dieną minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į didelį savižudybių skaičių ir ieškoti išeičių užkiršti tam kelią.
  Read More
 • Prancūzų rašytojas Antuanas de Sent-Egziuperi filosofinėje apysakoje „Mažasis princas“ rašė: „Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“. Kas iš mūsų gali pasakyti,
  Read More
 • 3a klasės mokiniai su mokytoja Kristina Būtiene dėl užsitęsusių remontų šiuos mokslo metus pradėjo kitaip - išvykomis, edukacinėmis pamokomis, sveikatingumo žygiais.
  Read More
load more hold SHIFT key to load all load all

Sveikinimai mūsų pradinukams

Kovo 27 d.  gimnazijos pradinių klasių rinktinė dalyvavo pirmą kartą organizuotose tarprajoninėse šaškių asmeninėse ir  komandinėse varžybose ,,Auksinė šaškė 2018“. Renginį organizavo Telšių rajono savivaldybė ir Telšių SRC. Sportinės varžybos vyko Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijoje, kurioms teisėjavo šaškių treneris Saulius Urbonas. Varžybos buvo vykdomos sporto turnyrų organizavimo 6 ratų  šveicariška sistema.

Po atkaklių ir permainingų kovų mūsų gimnazijos sportininkai laimėjo antrą vietą, nusileidę tik 2017 m. (sezono)  Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojams Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos komandai (treneris Saulius Urbonas). Bronzos medalius laimėjo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komanda ( treneris Saulius Jogminas). Asmeninėje įskaitoje mūsų mokiniai Liudas Urbanavičius (3a) ir Augustė Girdvainytė (3b) užėmė trečiąją vietą. Komandoje sėkmingai žaidė Ugnius Vilnius ir Matas Songaila - 4b klasės moksleiviai. Už didelį palaikymą pasiruošiant šaškių turnyrui komandos treneris mokytojas Tomas Gaurylius dėkingas pradinių klasių mokytojoms Birutei Narmontienei, Ramunei Šemetienei ir Ingridai Batavičienei.