Ketvirtokų ekskursija

Tarsi  diena prabėgo dar vieneri metai mokykloje. Ir vėl už lango pražydo pavasaris, o su juo atgimė ir pažinimo troškimas.  Gegužės 23  dieną Telšių Vincento Borisevičiaus  gimnazijos 4a klasės mokiniai, gausus būrys jų tėvelių ir mokytoja Lina Narvydienė išsiruošė į išvyką ieškoti naujų nuotykių ir atradimų.

Šį kartą ketvirtokai vyko į Klaipėdos Jūrų muziejų ir delfinariumą. Čia moksleiviai žavėjosi delfinais bei jų atliekamais triukais, grožėjosi atnaujintais muziejaus akvariumais ir jų gyventojais. Apžiūrėję jūros gyvūnus ketvirtokai dalyvavo edukacinėje programoje „Svečiuose pas senąjį žveją“, kurios metu susipažino su senovės žvejų gyvenimu.
Pasisėmę įspūdžių  bei įgiję naujų žinių apie jūros gyventojus, ketvirtokai patraukė į pramogų kompleksą „HBH“ pasistiprinti ir papramogauti. Diena prabėgo greitai ir turiningai, kaip ir patys mokslo metai.