Integruotas lietuvių kalbos-geografijos mokymasis KITAP

Birželio 5 dieną mūsų gimnazijos septintokai mokėsi KITAIP. Tą dieną 7 klasės mokiniams vyko integruotų lietuvių kalbos-geografijos šešių pamokų ciklas „Kelionės lavina protą!”. Pamokos vyko gimnazijos aktų salėje: pradžioje geografijos mokytoja Laima Uosytė pristatė pranešimą apie Matą Šalčių, po to septintokai sakė viešąsias  kalbas pagal Mato Šalčiaus knygą „Svečiuose pas keturiasdešimt tautų”, pildė klausytojo dienoraščius.

Ciklo pamokų pabaigoje lietuvių kalbos mokytoja Kristina Ežerskienė apibendrino veiklas, padėjo mokiniams įsivertinti. Tą dieną septintokai patys vedė pamokas, daug sužinojo apie pasaulio tautas ir valstybes, atliko muzikinius kūrinius (jiems padėjo mokytojas Piercarlo Manzo), fotografavo – mokėsi KITAIP.