Mokslo metų pradžios šventė

Prancūzų rašytojas Antuanas de Sent-Egziuperi  filosofinėje apysakoje „Mažasis princas“ rašė: „Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis“. Kas iš mūsų gali pasakyti, ką išgyvena pirmokas, žengdamas į naująjį savo gyvenimo etapą? Ką tyliai šnabžda dvyliktoko širdis, kai paskutinį  kartą jį pakviečia rugsėjo pirmosios skambutis?  Niekas to jausmo negali apibūdinti, bet jis visiems pažįstamas ir ypatingas.

Po šiltos vasaros, rugsėjo 3 dieną, džiugiai nusiteikę Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos mokiniai, jų tėvai bei pedagogai rinkosi į miesto areną, kur buvo surengta mokslo metų pradžios šventė. Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias už gimnazijos bendruomenę aukojo JE vyskupas K. Kėvalas.  Paskui vyko iškilmingas minėjimas. Gimnazijos direktorius R. Ežerskis nuoširdžiai pasveikino visus su mokslo metų pradžia, pasidžiaugė praeitų metų pasiekimais ir palinkėjo sėkmingo starto. Vėliau sveikinimo žodį tarė Telšių rajono savivaldybės meras P. Kuizinas. Jis linkėjo visiems sėkmingų mokslo metų, puikių rezultatų, o pirmokams  įteikė dovanėlių. Bendruomenę sveikino gimnazijos tarybos pirmininkė I. Vaitiekienė bei mokinių prezidentė G. Zebleckytė. Renginio metu skambėjo E. Dargužienės vadovaujamo choro bei mokytojo Pjercarlo atliekamos nuotaikingos dainos. Po iškilmingos šventės visi dalyviai darnia eisena išskubėjo į gimnaziją, kur vyko pirmoji šių  mokslo metų pamoka.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Simonas Baliutavičius