Europos kalbų diena gimnazijoje

Rugsėjo 26 d. mūsų gimnazija tradiciškai minėjo Europos kalbų dieną ir kvietė visus bendruomenės narius bei svečius mokytis užsienio kalbų bei... šypsotis.
Užsienio kalbų mokytojai ir gimnazijos prezidentūros nariai kvietė mokinius mokytis įvairių kalbų žodžių. Tą dieną mokiniai galėjo nedėvėti uniformų. Jie turėjo vilkėti „kalbančius“ marškinėlius.  Spalvingi gimnazijos mokiniai domėjosi patys naujais žodžiais, mokė kitus kalbų, skatino rinktis tai, kas informatyvu, šmaikštu, bet kultūringa.

Nepamirštos ir kūrybinės mokinių savybės. Suorganizuotas konkursas ,,Gidas kitaip“, kur gimnazistai piešė ar kitaip pristatė šalis, jų kalbą ant marškinėlių. Vėliau buvo surengta paroda.
Dar smalsesnių laukė šalių ,,stotelės“, kuriose dalyvavusieji rado korteles ir galėjo pasimokyti įvairių kalbų žodžių.
Pasibaigus dienai galima teigti viena: šypsenų ir spalvų, įvairiakalbės muzikos tą dieną gimnazijoje buvo daug.