Parama gimnazijai

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI IR KITI GERADARIAI,
nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią 2017 m. skyrėte gimnazijai iš 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

2017 m. rezultatai:
praėjusiais metais gimnaziją pasiekė 1815,08 Eur parama iš 2% GPM. Likutis iš praėjusių metų sudarė  2100,36 Eurus. Gautos lėšos suteikė mums galimybę finansuoti šiuos darbus bei veiklas:

1.

Elektroninio skambučio įrengimas

2.

Garso aparatūros įsigijimas

3.

Mokinių prezidentūros organizuojamiems renginiams

43,2

Iš viso panaudota lėšų

Šiuo metu 2.% GPM  nepanaudotų lėšų turime 1194,85 Eurus.

Kviečiame ir šiais metais skirti  2% gyventojų pajamų mokesčio paramą Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijai žemiau išvardintais būdais. Primename ir apie galimybę skirti ilgalaikę paramą iki 2021 m., pažymint tai šių metų formoje ir nesirūpinant būtinybe pildyti formą kiekvienais metais.

Būdai, kaip skirti 2 % GPM paramą:

I būdas. Užpildyti ir pateikti  FR0512 formą elektroniniu būdu per EDS:
1.Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) Jums patogiu būdu: https://deklaravimas.vmi.lt
2. Kairiajame meniu šone pasirinkite Pildyti formą.
3.Tarp Dažniausiai pildomos formų  pasirinkite Prašymas skirti paramą.
4. Rinkitės naujausią formą FR0512 v.3 ir spauskite mygtuką su gaubliu Pildyti formą tiesiogiai portale.
5. Atidarytoje formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite šiuos laukelius:
1        Asmens kodas
2        Tel. Nr.
3V     Vardas
3P     Pavardė
4        Adresas
5        Mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2017 m.
6S
Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: pažymėkite ü
E1
Gavėjo tipas: pažymėkite 2 Paramos gavėjas
E2
    Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): įrašykite VJG kodą:  190556414
E3
    Mokesčio dalies paskirtis: neprivaloma pildyti, bet jei pageidaujate, galite nurodyti Gimnazijos projektų įgyvendinimui
E4
    Mokesčio dalies dydis (procentais): įrašykite 2,00 arba Jūsų pasirinktą dydį
E5     Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: pasirinkite iki kurių mokestinių metų norite skirti paramą (ilgiausiai – iki 2021 m.)
6. Viršutiniame meniu paspauskite Klaidų taisymas ir pasitikrinkite, ar užpildyti visi būtini langeliai.
7. Ir pabaigai - viršutiniame meniu dešinėje paspauskite Pateikti deklaraciją arba Pasirašyti el. paštu ir pateikti.

II būdas.  Užpildyti spausdintinę FR0512 formą pagal aukščiau pateiktą instrukciją ir pateikti VMI tiesiogiai ar siunčiant paštu.
PRIMENAME, KAD PARAMOS FORMOS TEIKIAMOS IKI GEGUŽĖS  2 D. IMTINAI.

Kontaktai pasiteirauti: vyr. buhalterė Dovilė Domkienė, tel. Nr. (8 444) 60273

Pagarbiai