• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pasiekimai

TELŠIŲ VINCENTO BORISEVIČIAUS GIMNAZIJA
2016-2017 MOKSLO METŲ OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, SPORTINIŲ VARŽYBŲ PASIEKIMAI

 

Eil. Nr.

Veiklos pobūdis

Klasė

Dalyviai

Užimta
vieta

Ruošęs mokytojas

1

Telšių rajono anglų kalbos olimpiada

7

Ramonas Arnas

1

Vitkuvienė Zita

8

Valskytė Ugnė

1

Šimulienė Laima

2

Telšių rajono rusų kalbos olimpiada

I

Gečaitė Jovita

2

Juknevičienė Vilija

I

Narmontas Paulius

3

Juknevičienė Vilija

3

Telšių rajono matematikos  olimpiada

6

Kavaliauskas Aistis

2

Ubartienė Aurelija

8

Mikalčiutė Ūla

3

Daukšaitė Jurgita

II

Liaugaudas Lukas

3

Ubartienė Aurelija

4

Telšių rajono fizikos  olimpiada

III

Petrikas Vytautas

3

Žalys Bronislovas

5

Telšių rajono biologijos  olimpiada

8

Brazlauskaitė Aistė

3

Gureckienė Živilė

I

Gečaitė Jovita

3

Gureckienė Živilė

II

Sušinskis Rokas

1

Gureckienė Živilė

6

Telšių rajono geografijos  olimpiada

II

Kasparavičiutė Gabija

3

Uosytė Laima

II

Sušinskis Rokas

2

Uosytė Laima

7

Telšių rajono dailės  olimpiada

II

Laukaitytė Gustė

2

Kaziukonė Ligita

III

Lupeikytė Dominyka

3

Kaziukonė Ligita

8

Telšių rajono technologijų  olimpiada

6

Pagojutė Ugnė

2

Krajinskienė Marija

7

Kaminaitė Rugilė

3

Krajinskienė Marija

I

Pociūtė Neda

2

Krajinskienė Marija

IV

Ramonaitė Modesta

1

Krajinskienė Marija

9

Telšių rajono rusų kalbos dailyraščio konkursas

8

Aukštakytė Domantė

1

Miltenienė Lena

8

Gintalaitė Gintarė

3

Juknevičienė Vilija

10

Telšių rajono anglų kalbos konkursas

I

Vabolytė Gerda

1

Garbaliauskaitė Lina

11

Rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

5

Vaitiekus Dominykas

1

Gustienė Gaiva

II

Milašius Osvaldas

3

Ežerskienė Kristina

12

Konkursas „Telšių rajono istorijos žinovai. Telšiai – piliakalnių apsuptyje“

Mokinių grupė

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

1

 

13

Piešinių konkursas „Tau duotas vienas gyvenimas, saugok jį“ 

 

II

Agnė Eitutavičiūtė

1

Krajinskienė Marija

7

Kazlauskaitė Viltė

2

Krajinskienė Marija

I

Monstytė Akvilė

3

Krajinskienė Marija

3

Višniauskaitė Gerda

1

Šemetienė Ramunė

14

Euroscolos konkursas

Mokinių grupė

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

2

Uosytė Laima

15

Visuomenės sveikatos biuro organizuotas Protų mūšis „Galvok pozityviai –nebūk pilkas“

Mokinių grupė

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

1

Danupaitė Aurelija

16

Rajono šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Mokinių grupė

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

2

Martinkienė Elena

17

Regioninis žemaitiškos kūrybos bei žemaitiškų skaitymų konkursas „Rokoukiamies ėr korkiam žemaitiška“

2

Višniauskaitė Urtė

1

Narmontienė Birutė

2

Vasiliauskas Tadas

3

Narmontienė Birutė

2

Kniuraitė Urtė

1

Narmontienė Birutė

2

Girdvainytė Augustė

3

Narmontienė Birutė

II

Greta  Norvaišaitė

100 eurų piniginė premija

Kristina Ežerskienė

6

Zaveckytė Juventa

2

Kristina Ežerskienė

18

Zoninės berniukų stalo teniso varžybos

Mokinių grupė

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

 

1

Gaurylius Tomas

19

Tarpzoninės berniukų stalo teniso varžybos

Mokinių grupė

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija

3

Gaurylius Tomas

20

Futbolo žaidynės ,,Lietuvos pradinukų lyga“

Mokinių grupė

1-4 klasių mokiniai

1

Gaurylius Tomas

21

„Metų moksleivio rinkimai“

 

5

Vaitiekus Dominykas

Metų kūrybiškiausias

 

I

Vasiliauskaitė Raminta

Metų pilietiškiausia

 

22

Žemaitijos regiono kultūros ir švietimo įstaigų konkursas „Šokio pynė 2017“.

Mokinių grupė

Gimnazijos šokio grupė „Laikas“

2

Valatkienė Jūratė

23

Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Mokinių grupė

Aistė Brazlauskaitė,
Akvilė Miliauskaitė,
Deividas Taujanskas,
Dominykas Simaitis,
Ema Gadeikytė,
Ema Rubežiūtė,
Enrika Girdvainytė,
Erlandas Pašilis,
Fausta Bielskytė,
Jokūbas Mickevičius,
Juventa Zaveckytė.

Nugalėtojai

Zita Vitkuvienė,

Jurgita Raudytė